Gå til innhold
Nasjonalarkivet

[#19270] Hjelp til gifte i Sylling fra 1903-1905


Recommended Posts

Gjest Mette Gjertsen

Mine tippoldeforeldre ble gift i Sylling. Min oldefar ble født 15/04-1905, så jeg regner med at de ble gift før det...det er Gunelius Johansen (senere braathen) f. 26/05-1882 og Anna Charlotta, også Braathen senere. f 26/8-1884. Anna er født i Sverige, og fødselsdatoen er alt jeg har på henne.Er det noen som har mulighet til å finne deres giftemål?? Da hadde jeg kanskje endelig fått litt mer å gå på når det gjelder Anna Charlotta.Mvh Mette Gjertsen

Gjest Berit Knudsen

Det er 60 år, og jeg er litt usikker ang. Sylling. Jeg mener jeg før har lett etter noen i Sylling rundt 1900, og finner ikke noen kirkebok for Sylling som er filmet. Kanskje Sylling da het bare Sjåstad, og da finnes det film.Lenke

Gjest Mette Gjertsen

Gunelius og Anna fikk i tillegg barnaÅrstall vet jeg desverre ikke. Mulig at barna eller i hvertfall noen av de ble født i Oslo.Det er veldig lite informasjon jeg har, men det kan jo være at noen har hørt om noen, eller kjenner seg igjen??

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.