Gå til innhold
Arkivverket

[#71410] Åvald Myhre, Fyresdal


Gjest joakim Follerås
 Del

Recommended Posts

Gjest Berit Knudsen

Du behøver/bør ikke å skrive adressen din her. Det klarer seg med f.eks. navnet ditt og stedsnavn.Så bør du nok oppgi noen årstall og det du vet om personen, og hva du ønsker å få hjelp til. Er det forfedre eller etterkommere du ønsker å finne?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Bernt Knutsen

Du er kanskje ute etter denne karen: Åvold Sveinson Nygard Myre f.1874 d. 1963 og gift med Jorond Olavsdatter Lunde (1875-1965).Han var murer og veivokter og de hadde disse barna: A.Signe 1899-1989 g.m.1920 Kjetil Knutson Myre, b.Gunhild 1901, c. Svein 1903-1969, d. Olav Johan 1905 og e. Bjarne 1908. Dette er fra Fyresdal Gards- og ættesoge, bind II, av Steinar Marvik.Mvh. Bernt K.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.