Gå til innhold
Nasjonalarkivet

[#77433] 3 trillingfødsler i samme sogn på 3 år


Recommended Posts

Gjest Sissel Johnsen

'trillingene' døpt 30.08.1927 er søsken født til ulikt tidspunkt, men 'samlet' opp til felles dåp.Permanent sidelenke: LenkeKanskje er det slik med de andre trillingfødslene du hadde registrert også. Jeg taler av erfaring og har gått i samme fella sjøl nemlig :-)

Gjest Litta Olsen

Uff, du har rett.Jeg har en 'ekte' trillingfødsel 14 juli 1926 og så ble jeg litt ivrig......Kildeinformasjon: Troms fylke, Lenvik, Fødselsregister nr. 89 (1916-1926), Fødte og døpte 1926, side 195. Permanent sidelenke: [url="http://www.arkivverket.no/URN:kb_read?idx_kildeid=4284&idx_id=4284&uid=ny&idx_side=-213>LenkeKildeinformasjon: Troms fylke, Lenvik, Fødselsregister nr. 89 (1916-1926), Fødte og døpte 1926, side 196. Permanent sidelenke:

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.