Gå til innhold
Arkivverket

Dødsfall i Bergen 9.januar 1948


Jan Frode Johansen
 Del

Recommended Posts

Jeg søker opplysninger fra dødsfallsprotokollen i Bergen : http://digitalarkivet.no/cgi-win/webcens.exe?slag=visbase&sidenr=63&filnamn=bedo1912&gardpostnr=48674&merk=48674#ovre

 

Kan dette være Lovise Amalie Pedersen som var født i Bergen i 1889 ? Da er hun søster av min oldefar. Hva sier dødsfallsprotokollen om henne , såsom bosted , etc?

 

 

Vennlig hilsen

 

Jan Frode Johansen

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hun var født 5. juli 1889 i Bergen og var ugift. Som arvinger står hennes søsken:

Ernst Pedersen, Nøstegaten 10

Ingeborg Larsen, København

Nelly Bergesen, Blekenberg

Johannes Pedersen var død, men hadde etterlatt seg sønnene Daniel P., Søndre Skogvei, og Lorentz Pedersen, Ladegårdsgaten.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.