Gå til innhold
Arkivverket

Kyrkje-/Klokkarbok Gaular (Viksdalen)


Lars E. Øyane
 Del

Recommended Posts

Databasen over avlidne i Gaularprestegjeld syner at Sevrina Hov døydde 12.12.1921 (http://digitalarkivet.no/cgi-win/webcens.exe?slag=visbase&sidenr=18&filnamn=gr14301920&gardpostnr=42&personpostnr=83&merk=83#ovre). Ho var fødd 25.7.1903 som Severine Karoline - står det noko i kyrkje-/klokkarboki om fødestaden hennar?

 

Gabriel Gjertson Hoff og Anna Marie Mathiasdotter Gjermundstad skal vera vigde i Viksdalen i Gaular 7.11.1929. Er det mogeleg å få ei stadfesting av dato og stad for denne vigsli?

 

Eg takkar so mykje på førehand for hjelpi!

 

Med venleg helsing,

 

Lars E. Øyane

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gabriel G. Hoff og Anne Marie M. Gjermundstad er vigd 7. november 1929 i Viksdalen, Gaular prestegjeld.

 

Sevrina Hov står med Bergen som fødested.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hjarteleg takk til Yngve for interessante og nyttige opplysningar!

 

Med venleg helsing,

 

Lars E. Øyane

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.