Gå til innhold
Arkivverket

Dødsmelding fra 1976


Gunn Mathisen
 Del

Recommended Posts

Inga Helene f. 31. juli 1883 i Brønnøy. Hun var dtr. av Hans Johansen. Vet ikke om hun brukte Johansen til etternavn eller muligens Horn etter gården hun kom fra. har fått oppgitt at hun døde i 1976. Kan dødsmelding finnes ??

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg fant ikke Inga Helene under etternavn Horn eller Johansen i Bergen i 1976. Den eneste med fornavnet Inga Helene jeg har funnet, het Hansen, og døde 26. august 1976.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Inga Helene Hansen, død 26. august 1976, var født i Brønnøysund 31. juli 1883 og fhv. sydame. Som arvinger står barna til søsteren Jensine Moen:

 

Lilly Crowo,

Sverre Moen, død i Australia, etterkommere

Anny Hole, Molde

Gottlieb Moen og Inger, Sverige

 

Videre står det at det hadde vært 7 søsken til, uten at man kjente navn på disse. Alle var døde. Intet til skifte.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.