Gå til innhold
Arkivverket

Dødsdato,Håkon Bergfelt Corneliussen


Truls Corneliussen
 Del

Recommended Posts

Hallo

Kan dere hjelpe meg med å finne dødsdato på Håkon Bergfelt Corneliussen

Fodt 16.4 1890 i Oslo. døpt 28.9 1890. Tror han døde i Moss

Mvh Truls Corneliusse

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Vet du ingenting om når han døde (hvis han døde i Moss)?  Registre frem til 1946 er på nett. Etter 1946 er det huller i registrene. Når dødsfallet ikke er registrert på gravminner eller andre kilder tilgjengelig på nett, er det ikke fort gjort å finne ut av slikt. Vi har ikke anledning til å bruke folkeregisteret til slike søk.

 

Vennlig hilsen

Odd Halvorsen, Statsarkivet i Oslo 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Du har direkte til meg gitt tilleggsopplysninger, og da har vi funnet ham. Han døde 13.oktober 1958 på Moss sykehus (Moss skifterett, dødsfall uten nummer) 

 

Vennlig hilsen

Odd Halvorsen, Statsarkivet i Oslo

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.