Gå til innhold
Arkivverket

Leter etter familien til Gerd Kristiansen


Recommended Posts

Hei,

 

Under oppussing fant jeg og samboer eiendeler som tilhører Gerd Kristiansen. Har nå funnet ut at hun døde i 1998. Men lurer på hvordan jeg kan finne familien hennes slik at eiendelene kommer til rette. 

Gerd er født 15.06.1930 og bodde på Eliasmarken i Bergen fram til 1995. Dette er alt jeg vet om henne. 

Håper å kunne finne familien!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gerd K. etterlot seg fire barn, to sønner og to døtre. Den ene datteren fikk fullmakt til å ta seg av boet. Statsarkivet i Bergen sitter på skifteattesten, og kan formidle kontakt til arvingene.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.