Gå til innhold
Nasjonalarkivet

Naadland , Rennesøy Rogaland


Recommended Posts

Ifølge gravminner i Norge er Kitti og Jacob Naadland begravd i Seljord, Jacob skal være født i Rennesøy, men jeg klarer bare ikke å finne han verken i kirkebøker eller folketellinger. Setter pris på om noen kan hjelpe å finne opplysninger om familien.

På forhånd takk

Kitti født 16071868 Jacob født 30031870

 

 

 

Kitty 

Naadland 

1607 

1868 

2402 

1951 

 

Jacob 

Naadland 

3003 

1870 

2306 

1957

 

Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/204998-naadland-rennes%C3%B8y-rogaland/
Del på andre sider

Hei, Hanne!  Jeg har en del om Jacob sin slekt, men ingenting om etterslekten.  Kanskje vi kan "bytte" litt :-)  Mailadressen min er jonny[bindestrek]m[alfakrøll]online[punktum]no :-)  Jonny

 

Hei jeg skrev innlegget for å hjelpe noen som var på slektforsknings kurs. Vedkommende hadde ikke (lyst) å skrive selv så jeg hjalp. Desverre har jeg ikke kontaktinfo som epost til henne.

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.