Gå til innhold
Nasjonalarkivet

Kyrkjebok for Eivindvik 1736-1749 inneheld fleire sokn


Recommended Posts

Ved søk på berre Lavik sokn er det tilsynelatande ein lakune frå 1747-1749, men dette viser seg å ikkje stemme. Kyrkjeboka for Gulen/Eivindvik sokn dekkar nemleg heile prestegjeldet for perioden, som forklart i merknaden til høgre her: https://media.digitalarkivet.no/kb/contents/11442

 

Det ville dermed ha vore ein fordel om det blei ordna slik at søk på Lavik eller dei andre sokna også ga treff på denne kyrkjeboka.

Takk; da er det oppdatert i databasen, og du kan allerede se det i kildeinformasjonsfeltet. Søkeindeksen vil oppdatere seg i løpet av natta, og da vil endringene også slå inn i søk og treffliste.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.