Gå til innhold
Nasjonalarkivet

Recommended Posts

Jeg hadde i utgangspunktet tenkt å prøve å unngå salget, men slik gikk det ikke... Plutselig var jeg innenfor døra på Norli, og der fikk jeg øye på "Wilse: Mitt Norge", og "Norge og den store nordiske krigen 1700 - 1721". Kr 249,- for praktboken med Wilse-bilder er jo billig da! Den andre så også veldig fin ut, og er tiltrengt da jeg vet så og si ingen ting om denne krigen.

  • Liker 4
Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/220196-mammutsalget/
Del på andre sider

Du må jo være fryktelig gammal, for ungdommer har jo nesten sluttet å lese trykte bøker!  :-)  :-)

Jeg føler meg sånn sjøl iblant, for jeg har 2 nevøer som synes det er så morsomt å snakke med meg, for jeg bruker så mange 'gamle' ord!

Gratulerer med bokkuppet!

  • Liker 1
Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/220196-mammutsalget/#findComment-1860776
Del på andre sider

Olaf, jeg har kindle, og bruker den flittig, men siden jeg har den minste typen, så er den jo helt elendig når det gjelder illustrasjoner. Dessuten... fotobok bør vel helst være i bokformat. ;) Det er forresten en hel del illustrasjoner i boken om "den store nordiske", noe som jeg setter pris på i alle fall; kart, uniformer etc. etc.

  • Liker 1
Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/220196-mammutsalget/#findComment-1861190
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.