Gå til innhold
Arkivverket

Ny nål i høystakken ? Lena kom til Amerika i 1906 og er født i 1888 i Norge et eller annet sted av ukjente foreldre , og ble gift Thorpe første gang i Amerika - finnes det noen muligheter for å finne ut hvem hun var ?


Bjørn Andreas Johansønn Løkken
 Del

Recommended Posts

10 hours ago, Bjørn A Løkken said:

Utrolig rask oppklaring . Tusen hjertelig takk til dere alle ; Egil , Matthias og Sven . Da er riktig dame funnet , og det mangler kun selve skipsmanifestet 🙂

 

Trondheim Politiets Emigrantprotokoll Nr 4100 https://www.digitalarkivet.no/em20110302680648 

Takk til Jon også som fant nekrologen. Det var jo det som gjorde identifisering mulig.

  • Liker 1
  • Takk 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

17 timer siden, Matthias Kolberg skrev:

Takk til Jon også som fant nekrologen. Det var jo det som gjorde identifisering mulig.

Ja for ikke å glemme @Jon Torp tusen hjertelig takk for nøkkelen til mysteriet Lena . Tusen takk Jon 

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.