Gå til innhold
Arkivverket

Nærradio Fra Tromsø 1990 tallet


Recommended Posts

 

Vi ber alle brukere om å ha både for- og etternavn med i visningsnavnet sitt. Bruksanvisning for hvordan forandre visningsnavn:

https://www.digitalarkivet.no/content/change-display-name

 

Ifølge denne sida hadde studentradioen sin første sending i 2009. – Anbefaler deg å starte med å stille eventuelle spørsmål til Studentradioen om mulige tidligere sendinger.

https://samskipnaden.no/studentforeninger/hurradio

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 måneder senere...

Studentradioen i Tromsø hadde sine første sendinger i 1984 (eller deromkring). Dokumentasjonskassettene (altså opptak av sendingene) fra de første årene (muligens fram til 1992-3) ble sendt til Nasjonalbiblioteket i Mo i Rana.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

Du kan poste nå og registrere deg senere. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Ditt forrige innhold har blitt gjenopprettet .   Tøm tekstverktøy

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.