Gå til innhold
Arkivverket

Ekteparet Lauritz og Anne Stangeland - hvem var deres foreldre?


Sunnis
 Del

Recommended Posts

Jeg leter etter opphavet til Lauritz Stangeland, gift med Anne Stangeland. De er foreldre til bl.a. Erich Lauritzen Stangeland født rundt 1590 .

I 1653 er Erich lagrettsmann. Jeg klarer ikke finne ut mer om hans foreldre.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Vi ber alle brukarar om å ha både for- og etternamn med i visningsnamnet sitt. Bruksanvisning for korleis endre visningsnamn:

https://www.digitalarkivet.no/content/1144/endre-visningsnavn 

 

Her regner vi med at ditt spørsmål best blir besvart i Brukerforumet, hvor andre slektsgranskere kan hjelpe med søk. Derfor flytter vi innlegget ditt dit. 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

Du kan poste nå og registrere deg senere. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Ditt forrige innhold har blitt gjenopprettet .   Tøm tekstverktøy

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.