Gå til innhold
Arkivverket

John Preben Bryhn


John Preben Bryhn
 Del

Recommended Posts

Jeg er enebarn født 14.11.1973 og har en søster født i 1968-69, vi har lik far, tror hun prøvde å treffe fatter, men han ville ikke, vet ikke om hun ville møtt meg evt ?, vet ikke hvor jeg skal henvende meg ?, om hun har lett etter meg ,men blitt stoppet av personvern ?, kan jeg oppheve meg selv for evt søsken ?, jeg må gjøre noe før det er for sent, far heter Jon født i 46, bislet, pilestredet.mvh JPB

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ordensregel nr. 4.  Alle har fritt innsyn i diskusjonene og du må derfor være forsiktig med hva du skriver om levende personer og deg selv. Du skal ikke legge ut opplysninger om levende eller døde personer som kan såre, krenke eller skade noen.

 

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

Du kan poste nå og registrere deg senere. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Ditt forrige innhold har blitt gjenopprettet .   Tøm tekstverktøy

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Del

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.