Gå til innhold
Nasjonalarkivet

Skannet side ikke lenger tilgjengelig for transkribering av FT1801


Recommended Posts

Hei, jeg har tidligere vært inne på en transkribert side fra FT 1801 https://www.digitalarkivet.no/census/person/pf01058428002842.

Tidligere har jeg sett på og kommentert på skannet side, men denne er ikke lenger tilgjengelig.

Hva er grunnen til dette - vil skannet side komme tilbake?

 

Eg kan ikkje svare på spørsmålet, men det vil jo uansett vere mogeleg å gå inn på den skanna versjonen og bla seg fram:

 

Møre og Romsdal fylke, Tingvoll, Øre, Frei i Tingvoll, Statlig folketelling nr. 50 (1801-1801), Protokollside, Side 596b-597a
Brukslenke for sidevisning: https://www.digitalarkivet.no/ft20090806340402
 

  • 4 uker senere...

De skanna sidene har hele tida vært tilgjengelige.

 

Fra 12. juli har det også blitt enklere å finne fram til dem, ettersom det har kommet lenker til skanna side fra hver enkelt personpost: 

 

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.