Gå til innhold
Nasjonalarkivet

Recommended Posts

Helene Skaar, død 2. april 1937, var 87 1/2 år gammel, enke, bosatt i Heggebakken 2b, og som arvinger står barn og barnebarn: Sønnen Halfdan Skaar var død, men hadde etterlatt seg to døtre, sønnen Olaf hadde man ikke hørt fra på minst 10 år, sønnen Arnt Skaar var i USA, sønnen Monrad Skaar var bosatt på Strømme, mens sønnen Oskar Skaar var i USA.

 

Helene Skaar, død 2. juni 1944 var født 24. desember 1885, forhenværende skofabrikkarbeider, og etterlot seg som arvinger brødrene Hans Sigvard og Trygve Skaar, begge Bergen.

Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/85230-d%C3%B8de-i-bergen/#findComment-730385
Del på andre sider

Takk Yngve

Jeg hadde riktig person på Helen nr 2 god hjelp å få også de opplysninger du gav

den andre persone jeg leter etter er døpt: Anselmine Helene Johanne men kalte seg Helene

er født 13.02.1773 i Bergen

Hvor kan jeg finne ut noe om henne jeg har ikke greid å finne ut noe om henne

Hører gjerne fra noe

mvh Per Ove

Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/85230-d%C3%B8de-i-bergen/#findComment-730428
Del på andre sider

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.