Gå til innhold
Nasjonalarkivet

[#18491] Anna Olina Rasmusd., f. 1858 på Hanevik i Mæland


Recommended Posts

Gjest Signe Marie Solheim

Hvor ble det av Anna Olina? Det er irriterende å ikke klare dette selv. Men nå har jeg brukt så mye tid på det - og så vet jeg at dere sikkert finner det ut på et par minutter... :) Spørsmålet gjelder Anna Olina Rasmusdatter [url="http://digitalarkivet.no/cgi-win/webcens.exe?slag=visbase&filnamn=HAMRDP58&variabel=0&postnr=1297&fulle=true&spraak=n>Lenke Konfirmasjon:

Gjest Signe Marie Solheim

Ja, det må være riktig! Hjertelig takk!! Jeg tenkte ikke på at Anna kunne bli Hanna. Jeg visste at Johanna ofte ble Hanna. Det ser ut som Hanna var et enkelt og greit navn å bruke for flere ulike døpenavn.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.