Gå til innhold
Nasjonalarkivet

[#31791] Martha Margrete Borgersdatter


Recommended Posts

Gjest Ivar Engelstad

Er interessert i informasjon om Martha Margrete Borgersdatter. Den Borgersdatter jeg er ute etter, er født ca 1750, i Bergen, eller ved Bergen. gift med en Johan Bernhard Kreützer, hadde 2 sønner. Den yngste av dem født 1783 (trolig) døpt i Vinje i Lofoten. Johan Bernhard Kreuzer var kirkebygger. Kom til Målselv i ca 1749. Om noen vet noe om dette, så kunne vi tenke oss litt opplysninger om dette ekteparet og deres familier.

Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/117371-31791-martha-margrete-borgersdatter/
Del på andre sider

  • 5 måneder senere...
  • 2 måneder senere...
Gjest Ivar Engelstad

Gunn Huglen skrevMarthe Borgersdatter dpt. 1746 i Fjellberg i Hordaland. Dessverre få opplysninger om opphavet, men muligens et sted å lete i kirkebøker, om det finnes her fra den tiden?er det noen som har tilgang på disse kirkebøkene?

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.