Gå til innhold
Nasjonalarkivet

Torolf høgmo, noen? F.1920 ca.


Recommended Posts

Via info fra min filletante har jeg fått opp fars navn i en fødselsattest. Jeg fant info om mor, men far er ikke å finne.. Noen som vet om d var enkelt å skrive falskt på slikt? Noen som vet noe? Mor i dette papiret er Agnes ovedie reimers, gift nielsen. Jeg fant noe om henne men ikke om far i papirene. Alle er i dag døde og jeg vet ikke hvor jeg nå kan lete.. Kan jeg se i døpte protokoller på dora i Trondheim?

Lenke til kommentar
https://forum.arkivverket.no/topic/200817-torolf-h%C3%B8gmo-noen-f1920-ca/
Del på andre sider

Dødsfall i Norge (1947) 1995-april 2001


Thorolf Cornelius Høgmo
Nyttig tips!

Klikk på lenkene (de blå tallene) i venstre kolonne for å se alle detaljer om en person, en leilighet, et bosted eller en tellingskrets.

 

‌ Fornavn: Thorolf Cornelius Etternavn: Høgmo Kjønn: m Stilling/stand:   Dødsdato: 02.03.2001 Dødssted:   Dødsårsak:   Fødested:   Fødselsdato: 10.05 Fødselsår: 1920 Alder:   Bosted:   Postnummer: 1397 Arving:   Rolle: avdoed

 

Dødsfall

 

‌ Id: fa00000000401545 Løpenummer:   Meldt:   År: 2001 Sted:   Embete: Asker og Bærum herredsrett Protokollreferanse:   Side:   Skiftekategori:   Merknader:   Skifteregistreringsdato:  

http://digitalarkivet.arkivverket.no/gen/vis/15/pa00000000478042


Therese.

 

 

Har sendt deg en PM.

Logg inn for å kommentere

Du vil kunne skrive en kommentar etter at du logger inn



Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig Informasjon

Arkivverket bruker cookies (informasjonskapsler) på sine nettsider for å levere en bedre tjeneste. De brukes til bl.a. skjemaoppdateringer og innlogging. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies.