Jump to content
Arkivverket

https://forum.arkivverket.no/topic/168923-83588-dorothea-lemmicken-uri-f-ca-1767/?page=5


Christian Arentz

Recommended Posts

Dette er vel eit emne frå det gamle forum, og såleis ikkje muleg å svare på.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Aase R Sæther - Gloppen said:

Dette er vel eit emne frå det gamle forum, og såleis ikkje muleg å svare på.

 

Du har sikkert rett, Aaase,

 

idet jeg ser at det eldste innlegget i det nye forumet er fra 31. jan. 2011, mens siste innlegg i den gamle debatten (over) er fra 27. jan. 2011, så da ble vel det gamle forumet stengt mellom disse to datoene.

 

Men jeg trodde for øvrig alt det "gamle" lå under "Arkiv"

 

Synd, for med det jeg har funnet i siste innlegg her: https://forum.arkivverket.no/topic/209941-christian-augustinussen-zander-eller-biering-gift-1723-i-eid-med-anne-abrahamsdatter-weinvich-hva-er-christians-riktige-navn/ kunne det ha vært en fin avslutning av en laaang debatt uten neon egentlig konklusjon på spørsmålet om hvilken av Lemmichen-barna som var Lars Knudsen Kruses hustru.

 

mvh

Christian

Edited by Christian Arentz
Link to comment
Share on other sites

Du ser i "brødsmulestien" at det ligger i Arkiv og du kan også se det i innlegget hvor det står Av Gjest Birgitte Solberg i Arkiv. Det er ikke mulig å legge inn noe i Arkiv, men du kan starte en ny tråd i Brukernes eget forum og ha samme tittel som den opprinnelige debatten i Arkiv og også inkludere en lenke til den opprinnelige tråden. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.